Протягом наступних трьох років Глобальний екологічний фонд планує виділити Україні 27 млн. дол. на заходи з біорізноманіття, кліматичних змінах та боротьбі із деградацією земель. Про це йшлося 23 березня у Міністерстві екології та природних ресурсів України під час зустрічі голови Глобального екологічного фонду Монік Барбю з представниками Мінприроди, повідомляє прес-служба міністерства.

Крім того, Глобальним екологічним фондом буде виділено від 3 до 10 млн. дол. на охорону міжнародних вод та ліквідацію хімічних забруднювачів. При цьому Монік Барбю повідомила, що протягом попередніх 20 років існування фонду на природоохоронні заходи України було виділено 71 млн. дол.

Монік Барбю визнала, що протягом попередніх років надто багато коштів витрачалось на розробку природоохоронних документів та роботу екологічних експертів. "Гадаю, раніше розробка законодавчих проектів у сфері екології була дійсно необхідна. Проте тепер наш головний пріоритет – практичний результат від реалізації проектів", – наголосила голова Глобального екологічного фонду та додала: "Зусилля фонду повинні підтримуватись роботою всередині країни, адже зараз національні координатори отримують більше повноважень від нас, а отже – більше відповідальності".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: україна екологія охорона природи
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 957