Українці переходять на електронні гроші. Ними можна розраховуватися в інтернеті, замовляючи товари чи послуги. Фахівці кажуть, зламати ваш віртуальний гаманець досить важко. Однак шахраї все ж примудряються видурити ці кошти.

У Кабмина есть деньги для выплаты долгов до середины июня

Готівка - більше не актуальна. Українці переходять на електронні гроші. Тільки минулого року їх оборот склав близько восьми мільярдів гривень.  Фахівці запевняють: це набагато зручніше, ніж користуватися банкнотами. Бо купувати можна геть усе - від харчів до побутової техніки.

Олександр Карпов, директор української міжбанківської асоціації : " В среде интернета достаточно регулярно используются для оплаты виртуальных услуг или товаров. Грубо говоря, в какой-то игре вы хотите купить. Я знаю... броню для вашего танка".  

Аби користуватися такими грішми, необхідно створити електронний гаманець. Це можна зробити на сайті платіжної системи, клієнтом якої плануєте стати. Щоправда, тримати понад 8-м тисяч гривень у такій віртуальній скарбничці - зась. Поповнювати її досить легко - наприклад, через банк чи спецтермінали. Щоправда,  задоволення не з дешевих.

Тарас Кришталь, директор платіжної системи : " Чем быстрее, моментальные вы хотите , чтобы деньги у вас были преобразованы из реальных в электронные, тем комиссия дороже. В данном случае очень быстро производится пополнения терминальной системой. Это моментально. Но комиссия колеблется от 3 до 7 %".

У украинских банков есть деньги, пока

Представники систем он-лайн-розрахунків запевняють: дістатися до вашого електронного гаманця -  все одно, що взяти неприступну фортецю. Аби підібрати код, хакеру доведеться добряче попітніти.

Маргарита Ормоцадзе, представник системи он-лайн-розрахунків : " Кошти , які знаходяться на електронному гаманці, захищені спецкодом. По друге, для проведення транзакції, треба ввести другий код, який отримується під час кожної транзакції на мобільний телефон через смс. Зловмисник має отримати доступ не лише до вашого комп’ютера, але і доступ до вашого мобільного телефону".

Довіряй - але перевіряй. Власникам  електронних гаманців пильності втрачати все одно не можна. Бо хакери запускають віруси, які блокують комп’ютер. Відновити систему обіцяють лише після того, як перерахуєте віртуальні  гроші. Та навіть після сплати рахунку ваш ПК так і не запрацює.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги интернет карточка економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3538