Українців змусять принести заощадження до банків! Фінустанови матимуть гроші, а кредити подешевшають - це логіка чиновницького нововведення - заборони розраховуватися готівкою за товари дорожчі за 150 тисяч гривень.

Эксперты: законопроект по запрету валютных депозитов слабо аргументирован

Та економісти додають, у виграші будуть обмінники. Вони зароблять на українцях, які не довіряють гривні. Для таких людей подорожчають квартири чи автомобілі, які вони захочуть купити після введення заборони.  В середньому на кілька тисяч гривень.

Госбанк будет предоставлять ресурсы украинским банкам

Борис Кушнірук, економічний експерт : " Людям доведеться проводити наступні транзакції. Ну по-перше. У них є валюта іноземна, вони змушені іти в банк, конвертувати її, щось втрачати на цьому. Потім робити розрахунок безготівковий в тому ж банку, потім клієнт буде знімати гроші і знову конвертувати, теж платити комісію.  У громадян додатково буде витягнуто 4,5, 8 млрд. на подібні розрахунки".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: валюта деньги банки кредит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3651
Загрузка...
Загрузка...