Кабінет Міністрів має намір виділити на реалізацію державної програми з активізації економіки близько 30 млрд гривень. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, - інформує newsoboz.org з посиланням на appu.org.ua

Российская экономика ежегодно недополучает порядка 3% ВВП

За його словами, мова йде про державну підтримку, в даній сумі не враховуються приватні інвестиції. Для повноцінної реалізації програми уряд має намір у 2013 році створити Державний банк розвитку, який займеться фінансуванням комерційних банків під пріоритетні для української економіки проекти. При цьому, кошти будуть виділятися як з держбюджету, так і залучатися у приватних інвесторів.
"Буде залучатися приватний капітал і, звичайно ж, комерційні банки. Є спеціальна програма, яка розроблена спільно Національним банком і Міністерством фінансів, і яка також включена в цю програму. Вона стосується роботи банківського сектора з кредитування основних напрямів, де ми можемо зробити стрибок, який у подальшому призведе до підвищення економічного зростання", - сказав міністр, повідомляють "Українські новини".

НБУ продолжает продавать евро из золотовалютных резервов

Він додав, що держпрограма активізації економіки запрацює найближчим часом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: экономика государственная программа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 704
Загрузка...
Загрузка...