Бюджетні гроші для своїх. Кабінет міністрів України схвалив держпрограму активізації розвитку економіки на дві тисячі тринадцятий-чотирнАдцятий роки. Але не остаточну версію. Урядовці пообіцяли її доопрацювати до кінця тижня.

Кабмин переходит на новые принципы кредитования экономики

Програма розрахована на 380 мільярдів державних гривень. Їх спрямовуватимуть на підтримку окремих галузей і підприємств. Зокрема, чиновники мають намір наростити темпи виробництва у машинобудуванні, металургії, хімічній сфері та у секторі ІТ. Завдяки цій програмі, переконані урядовці, ВВП країни щорічно зростатиме, мінімум, на 3 %.

Украина обещает наращивать долги ради роста экономики

Володимир Дубровський , економіст центру соціально-економічних досліджень  : " Держава чомусь в одних підприємців забирає, а також із нас з вами забирає,у вигляді ПДВ, у вигляді податків на зарплати, і віддає певній частині підприємців. Які чомусь вважаються більш любими для уряду, ніж інші. Якщо там буде можливість для певних людей, які близькі до уряду  то  буде профінансовано, але жодної користі економіка з цього не отримає".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги економика уряд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 822
Загрузка...
Загрузка...