Національна комісія, що здійснює державне рулювання у сфері електроенергетики з березня підвищила прогнозну оптову і роздрібну ціну струму на 3,8%. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі НКРЕ.

Потребление электроэнергии украинцами осталось прежним

Згідно з постановою комісії (№191), в березні 2013 року прогнозна оптова ціна на електроенергію зросте на 3,8%, або на 26,24 гривні / МВт-година до 719,36 гривні / МВт-година. Ціни вказані без ПДВ.

Як зазначається, ціна встановлюється щомісяця в залежності від прогнозованої структури виробництва електроенергії електростанціями.

Окрім того, згідно з іншою постановою НКРЕ (№186), в березні зросте роздрібна ціна не електроенергію для споживачів обленерго на 3,8% до 77,97-99,24 коп. / КВт-год (без ПДВ).

Кабмину предлагают напрямую определять тарифы на тепло и воду

Таким чином, роздрібні тарифи для споживачів першого класу напруги становитимуть 77,97 коп. / КВт-год, для споживачів другого класу - 99,24 коп. / КВт-год.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: электроэнергия повышение тарифов жкх
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 6399
Загрузка...
Загрузка...