Детінізація економіки - стає головною складовою надходження додаткових грошей до бюджету. Адже після падіння темпів розвитку промисловості, на доходи від зростання економки розраховувати не доводиться.

Як українські міста гроші позичають

В українській економіці є що виводити з тіні. Частка бізнесу, який працює поза офіційними межами - у 10 разів більше, ніж у країнах Скандинавії. Німецькі фахівці провели власне дослідження.

Олег Устенко, виконавчий директор фонду Блейзера: "Последняя оценка организации эконмического сотрудничества исследования Шнайдера 2011 год - те 54% теневой сектор. Что это означает - это значит, что 90 млрд долларов находится в тени".

Виведення з ті ні хоча б 1% за офіційними показниками дає 6-7 мільярдів гривень. Уряд заявив про дохід з детінізації у 14 мільярдів. Цю статтю заклали під час перегляду бюджету, як найбільше джерело прибутку.

Віктор Суслов, експерт з фінансових питань: "Под детенизацией что имеется ввиду - Известные мероприятия на таможне по увеличению оценочной стоимости товаров. Как утверждает бизнес – необоснованное в том числе и повышение цен на сырье для совместных предприятий в Украине. Что будет тормозить производство".

Додаткові гроші з імпорту може і дадуть надходження в 14 мільярдів. Але ці витрати імпортери закладуть у ціну продукції. А це – стимул для інфляції, з якою наполегливо боролося НБУ.

Теги: налоги теневая экономика детенизация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1540