У 2012 році кількість іноземців, що зареєструвалися платниками податків в Україні, досягла 50 тис. осіб. У 2011 році ця цифра становила 48,7 тис. Про це UBR.UA повідомили у Міністерстві доходів і зборів України.

Германия ждет работников из третьих стран

У Міністерстві відзначають, що наша країна поступово набуває популярності як місце отримання прибутку серед громадян інших держав, повідомляє Урядовий портал.

Крім того, за оперативними даними, загальна чисельність платників, що офіційно отримували доходи, зросла торік на 10%.

Аналітики Міністерства пов’язують зростання кількості іноземців, що бажають платити податки в Україні, з раніше вжитими заходами щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу та розвитку податкового сервісу.

Зокрема, наприкінці минулого року спрощено процедуру реєстрації платників – подати відповідну заяву можна в будь-яку інспекцію, незалежно від місця проживання чи тимчасового перебування. Скорочено терміни реєстрації, видачі облікових карток та довідок про зміну реєстраційного номеру з 10 до 5 днів тощо.

Загалом, на 1 лютого 2013 року до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків внесено 44,55 млн осіб. З них у поточному році – 41,8 тис.

Работа за рубежом: Как найти устроиться на работу в Словакии

Нагадаємо, що Указом Президента України 24.12.2012 від №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа иностранцы рабочие места рабочие
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1340
Загрузка...
Загрузка...