Представники МВФ прибудуть 24 жовтня. Яку інформацію надасть Кабмін для Фонду, і на що уряд розраховує нині, в стінах на Грушевського не коментують. Очікували, що місія рекомендуватиме раді директорів надати Україні черговий транш. Щоб виконати всі вимоги МВФ, Кабмін просив відтермінування на початку вересня.

"Вкрай потрібні будуть кошти в довгостроковому аспекті… дуже потрібні. Однією з дірок є дефіцит бюджетів, і є дефіцит платіжного балансу", - пояснює директор економічних програм центру Разумкова Василь Юрчишин.

Від початку року неодноразово лунали заяви урядовців, що кошти не потрібні. Нині про це не говорять. Ситуація в світі за 9 місяців 2011-ого змінилася кардинально. Наразі дешеві гроші Фонду не проти отримати чимало країн. Тож, щоб почути "ТАК", урядовці мають виконати всі попередні вимоги. І насамперед щодо Нафтогазу та тарифів.

"Если решение идет на совет директоров МВФ, то крайне сложно будет объяснить представителям Греции или другой станы, Франции например, которые увеличивают пенсионный возраст, режут медицинские программы, программы обороны страны, сложно буде объяснить, почему Украина не делает эти вещи, которые являются правильными", - попереджає виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко.

Отримати кошти можна під 3% річних. Такого дешевого ресурсу не дасть ніхто. Враховуючи складну ситуацію в Європі, МВФ, найімовірніше, фінансуватиме більш проблемні держави, ніж Україна. А ми після цього можемо опинитись у такій самій кризі, як нині Старий світ. Розповідає телеканал UBR.

Теги: украина мвф транш ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 812