Підвищення розмірів пенсійних виплат планується з 1 січня та 1 грудня 2013 року у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, а також із 1 березня з урахуванням коефіцієнта зростання заробітної плати порівняно з попереднім роком, що передбачено статтею 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Про це UBR.UA повідомила прес-служба Пенсійного фонду.

Квартира - в обмін на догляд

Нагадаємо, 11 лютого уряд ухвалив постанову №101 "Про бюджет Пенсійного фонду України на 2013 рік", якою затверджено пенсійний кошторис на поточний рік.

Загальний обсяг доходів Фонду прогнозується на рівні 230,3 млрд грн, з яких власні надходження становлять 73,2% - 168,6 млрд грн.

В основу розрахунку власних надходжень покладено фонд оплати праці, визначений прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на 2013 рік, в сумі 482,3 млрд грн.

Доходна частина бюджету Фонду враховує 61,5 млрд грн асигнувань з державного бюджету на фінансування виплат, призначених за різними пенсійними програмами, а також кошти фондів соціального страхування для забезпечення відповідних видатків.

Пенсии выплачиваются вовремя и в полном объеме - Королевская

Крім цього, проектом бюджету передбачено перехідний залишок коштів на початок і кінець року для проведення авансового фінансування пенсійних виплат у сумі 2,2 млрд грн.

Перевищення обсягу видаткової частини над доходною становить 21,8 млрд грн. 

Теги: законодательство украина пенсия
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2787
Загрузка...
Загрузка...