Через те, що Національний банк “спалював” резерви заради підтримки стабільності курсу нацвалюти, їх рівень за рік істотно опустився і досяг критичної межі, заявив колишній заступник голови НБУ Олександр Савченко.

Резервы НБУ сократились на $830 млн за месяц

“Політика підтримки стабільного валютного курсу дуже шкідлива. Чим довше ми тримаємо валютний курс, тим глибша криза нас чекає попереду. Треба переходити до політики коливання курсу. Але Нацбанк має взяти на себе відповідальність за інфляцію. А скільки це може тривати? Ми зараз підійшли до критичної межі резервів”, – сказав він.

Нагадаємо, за останній місяць 2012 року золотовалютні резерви НБУ зменшились на 830,7 млн доларів і на 31 грудня 2012 року становили 24,55 млрд доларів.

В декабре золотовалютные резервы НБУ уменьшились на 3,3% до $24,5 млрд

При цьому наприкінці грудня керівник групи радників голови НБУ Валерій Литвицький заявляв, що в цьому немає нічого страшного. В цілому, за минулий рік золотовалютні резерви України зменшились на 7,2 мільярда доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги нбу резервы уровень
Источник: ТСН Просмотров: 1282
Загрузка...
Загрузка...