Як у 2011році запланували – так і вийшло, звітують у Мінфіні. Кажуть, стабілізували фінансову систему країни. Навіть більше, до 24 мільярдів зменшили дефіцит бюджету.

Анатолій Мярковський, перший заступник міністра фінансів: "Соціальні видатки профінансовані в сумі 228,5 млрд грн, при тому, що усі видатки у повному складі 287 , а по загальному і спеціальному - 337 млрд грн.".

За даними Мінфіну, торік найбільше зростання продемонстрували хімічна і нафтохімічна промисловості - на 15%. Потроху оклигали після кризи деревообробка, металургія та будівництво. Уже цьогоріч доходи бюджету більше ніж на три мільярди перевищили заплановані показники. Тож соціальні ініціативи Віктора Януковича, знайдуть фінансову підтримку в економіці.

Дивіться також сюжет: Ініціативи Президента коштуватимуть 20 млрд

Владислав Лук'яков, перший заступник голови комітету ВР із питань бюджету: "Ідуть перевищення надходжень до бюджету і я думаю, що це дасть змогу переглянути рівень надходжень до бюджету і із зароблених коштів профінансувати програму збільшення пенсій,збільшення соцвидатків, виділити кошти для погашення 6 млн гривень для погашення клієнтам Ощадбанку".

Натомість опозиціонери письмового підтвердження понадпланового зміцнення економіки не бачили. Кажуть, гроші урядовці братимуть зовсім не там, де заявляють.

Соціальні реформи Президента - що це?

Павло Жебрівський, голова підкомітету ВР із питань видатків бюджету: "25 млрд грн, про які говорив Азаров - вартість соціальних ініціатив Презиидента, і 25 млрд грн, які потрібно віддати МВФ, якщо курс залишиться на цьому рівні. Власне Кабмін навіть найняв лобістську компанію Аско у Америці,яка має допомогти реструктуризувати заборгованість і знову відкрити кредит МВФ".

Дивіться також: Янукович і Азаров "покращать життя" бідних

Підвищення соціальних стандартів - одна з обіцянок перед виборами, що наближаються. Виконати її доведеться. Якщо з МВФ домовитися не вдасться - додаткові кошти візьмуть у бізнесу. В Уряді вже збільшили річний план для Митниці на 7 мільярдів.

Теги: бюджет экономика инициативы социалка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1137