НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підводить підсумки роботи фондового ринку за січень та лютий 2012 року.

Основними характеристиками ринку цінних паперів у перші два місяці року є стабільні показники біржового ринку, а також зростання обсягів реєстрації цінних паперів, повідомляють у прес-службі Комісії.

Чит. також: Эмитенты облигаций получили больше прав и... возможностей для злоупотребления

Так, протягом січня-лютого 2012 року, порівняно з даними за аналогічний період минулого року, обсяг біржових контрактів з цінними паперами суттєво не змінився. Станом на 29 лютого цей показник склав 28, 51млрд грн. Найбільший обсяг торгів серед усіх фінансових інструментів було зафіксовано з державними облігаціями – 13,61 млрд грн. або 47,74 % від загального обсягу виконаних біржових договорів, друге місце посідають операції з акціями – 6,96 млрд грн або 24,41 %.

Чит. також: Уряд просять скасувати реестрацію контрактів на Аграрній біржі

Що стосується реєстрації випуску цінних паперів, то даний показник щомісяця демонструє динаміку. В цілому, за січень-лютий 2012 року Комісією було зареєстровано 33 випуски акцій на суму 1,72 млрд грн. Це майже на 575 млн більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Крім того, дані щодо реєстрації випусків цінних паперів ІСІ демонструють певне зростання. На початку цього року загальний обсяг випусків акцій КІФ, порівняно з 2011 роком, збільшився на 652 млн грн. і становить 862,22 млн. грн.

"Відповідно до показників минулого року ми можемо констатувати, що ринок демонструє стабільність у цифрах. Зробити певні висновки з роботи галузі можна, лише спираючись на кількісні дані її діяльності, і тут можна стверджувати, що 2012 рік розпочався досить непогано, адже ті дані, які ми бачимо станом на кінець лютого 2012 року, не гірші за показники 2011 року", - стверджує Дмитро Тевелєв, голова НКЦПФР.

Чит. також: Как украинские города деньги одалживают

Теги: акции фондовый рынок нкцбфр биржа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1009