Обсяг виконаних біржових торгів за дев’ять місяців 2012 року склав 182 млрд. грн., в той же час  за аналогічний період минулого року цей показник становив близько 200 млрд. грн. Про це повідомила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

НКЦПФР взялась за удосконалення фондового ринку 

Якщо говорити про фінансові інструменти, з якими здійснювались операції на фондових майданчиках, то найбільшою популярністю користувалися державні облігації, обсяг торгів за якими становив майже 65 % всього обороту, а це майже 108 млрд. грн. Обсяг торгів з акціями дещо нижчий, він склав 19,9 млрд. грн., і це близько 12 % всіх операцій. Дещо меншим попитом користувалися облігації підприємств та інвестиційні сертифікати.

Протягом січня-вересня 2012 року обсяг зареєстрованих Комісією випусків інвестиційних сертифікатів КУА ПІФ склав 13,9 млрд. грн., що в порівнянні з даними за аналогічний період 2011 року менше майже на 27 млрд. грн. Водночас, обсяг зареєстрованих випусків акцій КІФ демонструє позитивну динаміку, цей показник збільшився порівняно з 2011 роком на 6,6 млрд. грн. і зараз становить 11,8 млрд. грн.

З повною версією звіту НКЦПФР про діяльність ринку цінних паперів впродовж січня-вересня 2012 року можна ознайомитися на офіційному сайті регулятора.

НКЦБФР зарегистрировала выпуск акций на 3,6 млрд гривен 

Довідкові дані щодо кількості учасників фондового ринку:

Станом на 1 жовтня 2012 року кількість ліцензій, що були видані Комісією становила 1 554, серед яких:

 - 668 торговцям цінними паперами;

 - 371 зберігачам цінних паперів;

 - 150 реєстраторам власників іменних цінних паперів;

 - 351 компанії, що здійснюють управління активами інституційних інвесторів;

 - 10 біржам;

 - 2 депозитаріям.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: акции нкцбфр облигации биржа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3735