Мінфін проведе 6 листопада черговий аукціон з продажу облігацій внутрішньої державної позики. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Минфин разместил ОВГЗ на 1,1 млрд. гривен

Згідно з повідомленням, Мінфін запропонує до продажу 5 - і 7-річні гривневі ОВДП. Мінфін поки не оприлюднив графік проведення ОВДП-аукціонів на листопад.

Нагадаємо, 30 жовтня на позаплановому аукціоні з продажу ОВДП Міністерство фінансів України залучило до держбюджету 11,06 млрд грн.

Мінфін пропонував дві серії стандартних облігацій з датою погашення 11 жовтня 2017 і 18 вересня 2019 року, а також трирічні індексовані облігації.

Як повідомлялося, Мінфін до кінця 2012 року не планує вихід на зовнішні ринки запозичень і віддаватиме перевагу випуску облігацій внутрішньої державної позики.

Рост внутреннего госдолга возобновится до конца года

Раніше, 10 жовтня Мінфін розпочав розміщення казначейських зобов’язань обсягом 100 млн доларів зі строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів, відсотковою ставкою 9,2% річних та сплатою купонів кожні шість місяців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минфин овгз госдолг
Источник: УНИАН Просмотров: 1432