Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР)  затвердила Порядок здійснення на фондових біржах операцій РЕПО. Відповідне рішення було прийнято регулятором на черговому засіданні, що відбулося 30 жовтня 2012 року, повідомляє прес-служба відомства.

 НКЦПФР взялась за удосконалення фондового ринку

"Відзначу, що ми давно чекали на прийняття данного документу, оскільки досі аналогічних нормативних актів на вітчизняному ринку не було. Перш за все, Порядок покликаний урегулювати механізм здійснення операцій РЕПО на фондових біржах України. До роботи, крім іншого, були залучені також учасники ринку, що надали нам свої побажання та рекомендації до змісту документу. Загалом, відповідний порядок - це акумулювання усіх вітчизняних знань про РЕПО-операції на організованому ринку. Ми активно співпрацювали у цьому напрямку і з коллегами із інших відомств, і з міжнародними організаціями. Зараз, нарешті, регулятор отримав повноцінний документ, що має задовольнити сучасні ринкові потреби і учасників ринку, і інвесторів", - зазначив директор департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР Олег Науменко.

Зокрема, даний Порядок запроваджує основні вимоги до порядку здійснення операцій  РЕПО на організаторах торгівлі, встановлює предмет та строк операцій РЕПО, умови таких договорів, реквізити, а також регламентує обов’язки та права бірж тощо.

 В Украине существенно сократился объем биржевых торгов

Наразі документ направлено до Міністерства юстиції України для проходження обов’язкової процедури державної реєстрації.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: акции биржа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1799