Рішення Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, які нещодавно пройшли процедуру державної реєстрації, представила прес-служба відомства.

 НКЦПФР вносить зміни до вимог розкриття інформації емітентами

Рішення від 02 жовтня 2012 року № 1343 "Про затвердження Положення про порядок складання та розкриття інформації компаніями з управління активами та особами, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (пройшло процедуру держреєстрації 19.10.2012).

Даний документ є довгоочікуваним серед компаній з управління активами, оскільки новації, запропоновані в ньому, значно спрощують систему подачі інформації до Комісії. Так, новий порядок запроваджує подання звітності компаніями з управління активами та особами, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, у вигляді електронних документів з використанням системи електронного документообігу та уніфікує вимоги щодо об‘єму та наповнення інформації, яка розкривається одним професійним учасником фондового ринку. Зокрема, Положення визначає склад, порядок та терміни подання до Комісії компанією з управління активами або особою, що здійснює управління активами недержавних пенсійних фондів, інформації щодо фінансового стану компанії з управління активами, даних про результати діяльності та розрахунок вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів) та про управління активами недержавного пенсійного фонду (відкритого, корпоративного, професійного).

Рішення від 02 жовтня 2012 року № 1341 "Щодо врегулювання питань, які виникають у зв’язку з припиненням провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів" (пройшло процедуру держреєстрації 24.10.2012).

Рішення від 02 жовтня 2012 року № 1342 "Про затвердження Вимог до програмних продуктів на фондовому ринку" (пройшло процедуру держреєстрації 19.10.2012).

Рішення від 09 жовтня 2012 року № 1403 "Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку" (пройшло процедуру держреєстрації 25.10.2012)

Зміни до Типового депозитарного договору (пройшло процедуру держреєстрації 24.10.2012).

Зміни до Типового договору обслуговування емісії цінних паперів (пройшло процедуру держреєстрації 24.10.2012).

 НКЦПФР затвердила порядок здійснення операцій РЕПО

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються на запити на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (пройшло процедуру держреєстрації 25.10.2012).

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: акции фондовый рынок нкцбфр эмитенты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1425