Голова Держпідприємництва погодив без зауважень законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб – підприємців".

Чем обернется для украинцев новый налог на недвижимость?

Розробником проекту є Міністерство фінансів України. Відомство пропонує, щоб при проведенні державної реєстрації юрособи та ФОПи до реєстраційної картки додавали заяву щодо обрання підприємцем спрощеної системи оподаткування та/або заяву про добровільну реєстрацію платника ПДВ за затвердженою формою.

Електронні копії цих заяв передаватимуться одночасно із відомостями з реєстраційної картки до органів державної податкової служби. Розробники зазначають, що такий підхід дозволить спростити процедуру започаткування бізнесу та скоротити час, який витрачається на звернення до органів ДПС з поданням заяви щодо реєстрації.

Какие налоговые изменения ждут Украину в 2013 году. Ставки и суммы

Разом з тим, передбачається, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців будуть міститься відомості про дані вищевказаних заяв, якщо вони подавалися до реєстраційної картки. Планується, що Закон набирає чинності одночасно із Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина налоги налогоплательщики
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2190
Загрузка...
Загрузка...