З 28 квітня 2012 року набуває чинності Закон України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо впорядкування податкового декларування”. Про це повідомили у прес-службі Державної податкової служби.

Бизнес требует снизить ставку единого соцвзноса

Відповідно до внесених змін, держслужбовці подаватимуть декларацію лише у разі отримання доходів:

а) які згідно з нормами розділу IV Податкового Кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування, наприклад, доходи від продажу інвестиційних активів;

б) від особи, яка не є податковим агентом, наприклад, від іншої фізичної особи;

в) іноземні доходи;

г) які оподатковуються за ставками 15-17%, виплачуються платнику податку двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума таких доходів за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (для 2011 року – 9410 грн.).

Податкова знайшла нові способи боротьби з "тінню"

Вимога щодо обов’язкового заповнення додатку №7 до податкової декларації про майновий стан і доходи державними службовцями, посадовими особами органів місцевого самоврядування, особами, які претендують на зайняття посад державного службовця або в органах місцевого самоврядування, суддями, кандидатами на обрання суддею, народними депутатами України, кандидатами на пост Президента України, у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міських рад та на посаду сільського, селищного, міського голови з 28.04.2012 скасовується.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес налоги
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2253