Асоціація платників податків України у рамках європейського туру світових політичних та економічних експертів «Гастролі вільного ринку-2012» (Free Market Road Show) спільно з Інститутом F. A. v. Hayek Institut, Австрійським економічним центром (AEC), Європейською коаліцією економічного розвитку (ECEG), Мамай-Інститутом 3 травня 2012 року провела міжнародну дискусію «Майбутнє Європи: Європа на шляху до кріпацтва?».

У якості спікерів виступили: експерт вищого рівня у сфері податкових реформ Деніел Мітчелл (США), Голова Українського фонду підтримки реформ Віктор Пинзеник, завідувач відділу податків і зборів Асоціації платників податків України Валентина Проніна, Генеральний секретар Асоціації платників податків Європи Майкл Єгер, фінансовий консультант Фонду Фрідріха Гайека Річард Отто Цюндріч, президент Аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов, член Наглядової Ради CASE Україна Володимир Дубровський, економічний співробітник Фонду Фрідріха Гайека Фредерік Кірус Рьодер, заступник директора департаменту валютного регулювання НБУ Сергій Кораблін. Модераторами міжнародної дискусії стали Вадим Трюхан (IMG Partners), Володимир Котенко (Ernst & Young), Борис Кушнірук (експерт з економічних питань).

Міжнародна дискусія була представлена трьома панелями, в рамках яких експерти обговорили особливості сучасної європейської податкової та монетарної політики, умови успішного реформування податкової системи України в контексті її євроінтеграційних прагнень, передумови закріплення України в економічному просторі Європи.

Учасники дискусії також розглянули ефективність традиційних методів вирішення проблем та розв’язання кризових явищ шляхом посилення втручання уряду та збільшення бюджетних витрат.

Відповідаючи на питання «скільки держави нам потрібно?» американський експерт Деніел Мітчелл зазначив: «Якщо уряд країни завеликий, то не можна очікувати швидкого розвитку такої країни та функціонування належної податкової політики. Швеція, наприклад, стала багатою, коли витрати на уряд були суттєво зменшені. Урядовий сектор має повільніше зростати, ніж приватний, тоді, з часом, буде більше можливостей для розвитку податкової політики».

Спікери дійшли спільного висновку, що додаткове податкове навантаження на платників податків не здатне збільшити надходження до бюджету. Більш ефективним заходом, особливо у період кризи, буде обмеження державних витрат, зокрема, на утримання бюрократичного апарату країни.

Генеральний секретар Асоціації платників податків Європи Майкл Егер зазначив: «... в Європі зараз кризу використовують неправильно. Нею зловживають для того, щоб підвищити податки, а це неправильна відповідь на кризу. Нам необхідне зростання, а для цього нам потрібна сильна економіка. Україна повинна в цьому плані зробити відповідні висновки».

Віктор Пинзеник під час свого виступу зазначив, що місце домінуючої в минулому ідеології «панування» держави над людиною має посісти протилежна ідеологія – «служіння» держави інтересам людини. «Нажаль, в Україні держава взяла на себе багато зайвих повноважень, зокрема, у міжбюджетних стосунках, у сфері соціальної політики тощо. Держава має виконувати лише ті повноваження, які люди не можуть виконати самостійно», - переконаний Голова Українського фонду підтримки реформ Віктор Пинзеник.

Під час обговорення головних аспектів адаптації податкового законодавства як умови для рівноправного партнерства України з Європейським Союзом зазначено, що інтеграційні процеси у сфері фінансів проявляються в гармонізації податків.

Завідувач відділу податків і зборів Асоціації платників податків України Валентина Проніна зазначила, що: «… саме гармонізація податкового законодавства, як свідчить практика країн-членів Європейського Союзу, є одним з ефективних засобів для підвищення конкурентоздатності економіки в рамках світового господарства. Адже чіткі правила гри змушують країни діяти цивілізованими методами і з дотриманням законодавства, відповідно до вимог ринкової економіки, рахуватися з принципами прозорості, справедливості».

Наприклад, процеси подальшої податкової гармонізації європейські експерти бачать у застосуванні однакових податкових схем та поступовому вирівнюванні податкових ставок. Інтеграційні процеси підвищують чутливість інвестицій і бізнесу до оподаткування. Тому уряди окремих держав лібералізують податкове законодавство, керуючись протилежними мотиваціями: з одного боку намагаються привабити іноземні інвестиції, а з другого – перешкоджають виведенню податкових платежів за кордон.

Економічний співробітник Фонду Фрідріха Гайека Фредерік Кірус Рьодер підкреслив, що основні бар'єри, які перешкоджають розвитку і процвітанню України, пов’язані з інституційними проблеми, відсутністю бізнес-культури, недотриманням принципу верховенства права. 

 

Теги: налоги реформы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1783