Держпідприємництво України погодило проект наказу Мінфіну "Про затвердження Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків". Про це повідомила прес-служба Держпідприємництва.

 Налоговая разъяснила, какие админуслуги будет предоставлять бесплатно

Документ було розроблено відповідно до статті 100 розділу ІІ Податкового кодексу України з метою нормативного врегулювання питання перенесення строків сплати платником податків його грошових зобов'язань або податкового боргу під проценти.

Так, проектом наказу передбачається встановити, що розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) можуть надавати в межах повноважень у кожному окремому випадку:

- Державна податкова служба України (ДПС) – без обмежень суми;

- органи ДПС в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Окружна податкова служба (Центральний офіс з обслуговування великих платників податків ДПС) – на суму не більше 3 млн. грн.;

- органи ДПС в містах з районним поділом (крім міст Києва і Севастополя), в районах, в містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об’єднаних органах ДПС, спеціалізовані державні податкові інспекції – на суму не більше 300 тис. грн..

Одночасно передбачається встановити, що строк дії розстрочення (відстрочення) грошового зобов’язання починається з дати, визначеної законом для сплати податку, збору, які передбачено розстрочити (відстрочити), та закінчується датою, зазначеною у договорі, за винятком випадків дострокового погашення такого грошового зобов’язання;

 Налоговый кодекс: привыкаем заново

Рішення про розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань щодо загальнодержавних податків та зборів на строк, що виходить за межі одного бюджетного року приймається керівником (заступникам керівника) ДПС за погодженням з Міністерством фінансів України.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги долги предприниматели
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2304