В ході кампанії декларування виявилось, що киянка продала "PORSHE PANAMERA" за 1 тисячу гривень. Про це повідомляе прес-служба ДПC у м. Києві.

Как выиграть суд у налоговой

Згідно даних податківців, 28-річна громадянка К., отримавши у минулому році дохід від продажу автомобіля "Porsche Panamera S 4806" (2010 року випуску), подала до однієї з податкових інспекцій столиці декларацію про майновий стан та доходи за 2011 рік. Однак виявилось, що вона задекларувала лише 1 тисячу гривень доходу, з яких сплатила 150 гривень податку на доходи фізичних осіб.

Бизнес "на крючке" налоговой. Что делать?

Враховуючи марку автомобіля, вказана сума виглядала смішною. До того ж, киянка не змогла надати нотаріально оформленого договору купівлі-продажу елітного автомобіля.

Відповідно до результатів експертизи, оціночна вартість автівки становила 815 тисяч гривень. Тому молодій леді донараховано до сплати в бюджет 122 тисячі гривень податку.

Налоговая отчиталась за возврат НДС

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев авто декларация porsche panamera налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1824