Президент підписав закон, розроблений Держкомпідприємництвом.

Какие документы нужны для получения кредита на малый бизнес?

Сьогодні Президент України підписав закон № 4618-VI "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні". Відповідний законопроект, розроблений Держкомпідприємництвом, спрямований на створення сприятливих умов розвитку малого і середнього підприємництва, з пропозиціями Президента був прийнятий Верховною Радою 22 березня 2012 року.

Держава надаватиме кредити та мікрокредити для започаткування і ведення власної справи, гарантії та поруки за кредитами, позики на придбання і впровадження нових технологій, компенсації видатків на розвиток кооперацій між суб’єктами малого та середнього підприємництва та великими підприємствами.

Фінансову, консультаційну та інформаційну підтримку в сфері інновацій, науки та промислового виробництва зможуть отримати представники мікро-, малого та середнього бізнесу.

Бизнес-климат ухудшается. Украину обходят как зону бедствия, обставленную флажками |

На підприємства, які здійснюють виробництво чи реалізацію зброї, тютюнових виробів або алкоголю; кредитні та страхові організації, інвестиційні та недержавні пенсійні фонди, ломбарди не поширюється дана підтримка.

Серед основних напрямків державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва в Україні є:

- удосконалення та спрощення порядку ведення обліку в цілях оподаткування;

- запровадження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого підприємництва, що відповідають критеріям, встановленим у податковому законодавстві;

- сприяння спрощенню дозвільних процедур та процедур здійснення державного нагляду (контролю), отримання документів дозвільного характеру для суб’єктів малого і середнього підприємництва та скороченню строку проведення таких процедур тощо.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги малый бизнес янукович
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2678