Податкова служба акцентує увагу на більш якісному наданні консультаційних послуг.

З початку 2012 року у столиці видано понад 4,3 тисячі Свідоцтв платника ПДВ, що у 2,6 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Але кількість виданих Свідоцтв ПДВ могла би бути значно більшою. Про це UBR.UA повідомила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

Спрощено реєстраційну заяву платника ПДВ

"Ми прагнемо до того, щоб всі, хто звертається до податкової і дійсно бажає працювати та сплачувати податки, мав таку можливість – отримати Свідоцтво платника ПДВ, а не відмову", – зауважила Ірина Вікторівна.

Як податкова перевіряє декларації про доходи

Саме з цією метою в райДПІ створені спеціалізовані консультаційні пункти, які працюють: у робочі дні – з 9:00 год. до 20:00 год., у суботу – з 9:00 год. до 16:00 год. До їх обов’язків входить, зокрема, й надання допомоги при заповненні заяви № 1-ПДВ. Отже, правильно заповнена заява, дає право на отримання Свідоцтва ПДВ за 6 днів, а не відмову у реєстрації.

Які зміни при реєстрації платником ПДВ

Самостійно ознайомитись з новим бланком заяви за формою №1-ПДВ можна на Веб-сайті ДПС у м. Києві (www.kyivsta.gov.ua) у рубриці "Бланки податкової звітності" у підрубриці "Облік платників податків".

У I кварталі 50 підприємств Києва отримають відшкодування ПДВ "автоматом"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ндс налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5404