З початку року платники податків міста Києва сплатили до бюджету 12 мільярдів 900 мільйонів гривень.
Саме ця сума податків та зборів надійшла до зведеного бюджету за підсумками п’яти місяців поточного року, – повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

Иностранные бизнесмены в шоке от украинских налогов

У січні-травні 2012 року до державного бюджету столичними податківцями зібрано 9 мільярдів 846 мільйонів гривень, що більш ніж на 35 відсотків перевищує відповідний показник минулого року. Держбюджет додатково отримав понад 2 мільярди 531 мільйон гривень.
Зокрема, на 67 відсотків збільшились надходження від акцизного податку з вироблених в Україні товарів, на 38 відсотків зріс показник сплати податку на прибуток, на 42 відсотки – податку на додану вартість, на 22 – податку на доходи фізичних осіб.

Податківці викрили ухилення від сплати податків на 8,5 млн грн

"До бюджету міста Києва з початку року платники податків сплатили
3 мільярди 54 мільйони гривень, що більш ніж на 472 мільйони, або на 18,3 відсотки більше, порівняно з минулим роком", – зазначила головний податківець столиці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бюджет налоги
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 981