Платникам єдиного податку необхідно до 1-го червня замінити свідоцтво платника старого зразка. Про це повідомляє прес-служба ДПС у місті Києві.

ТОП-10 стран с самыми высокими налогами

"Звертаємо увагу, що згідно підпункту "а" пункту 5 розділу ІІ "Прикінцевих та перехідних положень" Закону від 04.11.11 №4014, Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року", - повідомляють в податковій.

Органами ДПС у м. Києві забезпечується видача Свідоцтва суб’єктам господарювання, які подали заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування за формою, передбаченою наказом Міністерства фінансів України від 20 грудня 2011 р. за №1675.

Регистрация предприятия за рубежом

"Крім того, зазначаємо, що створено належні умови для видачі (заміни) Свідоцтв суб’єктам господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Також повідомляємо, що заміна Свідоцтва на 2012 рік в м. Києві здійснюється у зручний для платників час", - говориться в повідомленні.

Податкова нагадує, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Теги: налог свидетельство налоговая единщики
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4176