Податківці удосконалили методику протидії процесам тінізації економіки. Нові підходи дозволять вивести кошти з тіньового обігу та спрямувати їх до бюджету. Про це UBR.UA повідомила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

Отримати Свідоцтво платника ПДВ стане простіше

За словами керівника столичної податкової, у підсумку першого кварталу зростання надходжень у Києві складає 1,65 мільярда гривень від рівня минулого року. "В подальшому податкова служба має намір залучити весь спектр впливу на несумлінних платників, проте детінізація жодним чином не призведе до підвищення податкового тиску на легальний сектор економіки", – зауважила Ірина Носачова.

Нагадаємо, автоматизована система виявлення суб’єктів тіньової економіки була запроваджена у лютому минулого року. За рік її роботи сплата ПДВ ризиковими підприємствами зросла вдвічі.

Так, у лютому 2011 року, коли комплексна програма запобігання та протидії процесам тінізації економіки ще не діяла, столичні платники "групи ризику" спрямували до бюджету 72 млн. грн. податку на додану вартість. У березні 2012-го – вже 148 млн. грн. податку.

Податківці поговорили про важливість декларування

Всього від підприємств, що використовувалися у схемах мінімізації податків, за підсумками 2011 року надійшло 1,7 млрд. грн. ПДВ із 11,7 млрд. грн. загальних зборів цього податку.

За січень-березень 2012 року до бюджету надійшло 2,6 млрд. грн. ПДВ, з них від підприємств даної категорії – 400 млн. грн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоговая тенизация
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1625