Податковою міліцією столиці викрито 2 "конвертаційних центри" з обігом понад 200 мільйонів гривень.

Про це UBR.UA повідомив перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПС у м. Києві Ігор Усик.

Какие схемы незаконного возмещения НДС используют мошенники

Співробітниками столичної податкової міліції було припинено діяльність одразу двох "конвертаційних центрів", які надавали реально існуючим суб’єктам господарювання послуги з незаконного переведення безготівкових коштів в готівку та прикриття незаконної діяльності по ухиленню від сплати податків.

Кировоградец не уплатил 4 млн. налогов

До складу кожного "конвертаційного центру" входило по декілька фірм з ознаками "фіктивності", через банківські рахунки яких проводились кошти, а організатори "конвертів" до своєї діяльності залучали інших осіб, ролі яких були заздалегідь розподілені: одні пропонували власні послуги ймовірним клієнтам та вели з ними переговори, інші займались виготовленням документів про нібито проведені господарські операції з метою подальшого формування "штучних" валових витрат та податкового кредиту з податку на додану вартість та ухилення від сплати податків, а кур’єри доставляли готівку та підроблені господарські документи замовникам.

Как обманывают налоговую за океаном

Під час обшуків, проведених в приміщеннях, які використовувались для незаконної діяльності, вилучено 11 печаток різноманітних фірм, 17 одиниць комп’ютерної техніки, за допомогою яких виготовлялась документація та здійснювалось керування банківськими рахунками через Інтернет, понад 400 тисяч гривень готівкових коштів, на банківських рахунках накладено арешт майже на мільйон гривень.

Кто больше всех отмывает НДС

Наразі податківцями встановлені підприємства-вигодонабувачі, що користувались послугами знешкоджених "конвертаційних центрів", і, найближчим часом, будуть призначені податкові перевірки вказаних підприємств.

"Ми поставили перед собою завдання – до кінця 2012 року повністю очистити столицю від конвертаційно-транзитних груп, і поступово наближуємося до його виконання, руйнуючи кожен місяць як мінімум один "конвертаційний центр". Крім того, одним з пріоритетів діяльності податкової міліції є притягнення до відповідальності не лише організаторів "конвертаційних центрів", а й керівників підприємств, які користуються їх протиправними послугами, і саме тому бізнес має розуміти - економічно доцільніше не розраховувати на короткострокову вигоду у вигляді "зекономлених" податків, а платити їх своєчасно, без "додатку" з пені та штрафних санкцій за ухилення, які в кінцевому рахунку будуть застосовані після перевірок", – зауважив керівник столичної податкової міліції Ігор Усик.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоговая конвертационный центр
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1785