З початку року у Києві виявлено 365 неоформлених МАФів.

Про це UBR.UA повідомила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

До июля все незаконные МАФы уберут

За словами керівника столичної податкової, вказані малі архітектурні форми були виявлені у 341-го землекористувача, де сума плати за землю по виявлених МАФах склала понад 1 млн. грн.

"Протягом поточного року до оподаткування залучено 2811 фізичних та

14 юридичних осіб, від яких в бюджет надійде понад 22,5 мільйона гривень плати за землю. Добровільно орендарями земельних ділянок задекларовано орендної плати на рівні 3-ох кратного розміру земельного податку по 1 283 договорах оренди", – зазначила Голова ДПС у м. Києві.

Податковою службою столиці та Київською міською державною адміністрацією в рамках плану спільних дій та затвердженої "Дорожньої карти" розроблено низку заходів, в тому числі й стосовно контролю за користуванням землею. Перш за все – це проведення інвентаризації (шляхом обстеження території району) суб'єктів господарювання – землекористувачів, та виявлення тих, у кого відсутні оформлені правовстановлюючі документи, в тому числі й на земельні ділянки під малими архітектурними формами.

"Загалом за І квартал 2012 року надходження по платі за землю склали

МАФам разрешат торговать только газетами, батарейками и цветами

415 млн. грн., що на понад 2 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року", – зауважила головний податківець столиці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги мафы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 972