В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили про незначну активність майбутніх абітурієнтів, які реєструються для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, повідомляє Освіта.ua.

Минобразования объявило о начале регистрации участников ВНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року.

За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої для участі у ЗНО зареєстровано 24 тисячі учасників.

"Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні-2013 зареєструвалося менше десятої частини вступників: 24 тисячі з очікуваних 311", - зазначила директор центру.

Вона також вкотре закликала вступників не відкладати реєстрацію на останні дні.

Нагадаємо, взяти участь у тестуванні зможуть лише зареєстровані особи. Для реєстрації на ЗНО необхідно не пізніше 5 березня надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Комплект документів, необхідний для реєстрації, можна сформувати самостійно за допомогою спеціальної комп'ютерної програми або звернувшись консультантів одного з пунктів реєстрації, які відкриті в усіх регіонах країни.

Міносвіти не скасовуватиме ЗНО - Табачник

Кожен абітурієнт може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Для участі у конкурсному відборі для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до приймальної комісії результати ЗНО з трьох предметів.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: регистрация образование вно
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 908
Загрузка...
Загрузка...