Міносвіти та Гете-Інститут провели нараду директорів шкіл, в яких вивчається німецька мова, під час якої обговорено питання щодо перебігу реформування іншомовної освіти.

Школьники будут изучать второй иностранный язык с 5-го класса

Заступник міністра освіти Борис Жебровський нагадав, що з наступного навчального року вводиться обов'язкове вивчення другої іноземної мови та зупинився на питанні запровадження німецької мови як другої іноземної.

За його словами, за попередніми даними, німецьку мову обрало понад 60% учнів українських шкіл. Він також звернув увагу на необхідності врахування сучасних економічних потреб у виборі мови. "В Україні сотні німецьких фірм, і більшості з них необхідний німецькомовний персонал", - зазначив заступник міністра.

500 школ в этом году перейдут на обучение на планшетах

Також він поінформував про новий спільний проект Міністерства освіти та Гете-Інституту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Планується розпочати пілотний проект з 20-ма школами з усієї України, який у подальшому, за умови успішної реалізації, допоможе якісно оцінювати навчальні досягнення учнів загальноосвітніх шкіл.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: образование школа иностранный язык
Источник: Освіта.ua Просмотров: 1106
Загрузка...
Загрузка...