Усі студентські квитки вищі навчальні заклади України видадуть до 1 жовтня. Пообіцяв директор департаменту Міносвіти та науки Ярослав Болюбаш. За його словами, уже зараз список освітніх установ, які не забезпечили першокурсників посвідченнями, скоротився до 61.

В основному - це технікуми та коледжі, або ж заклади приватної форми власності. Нагадаємо, минулого тижня таких вишів було 150. У Міносвіти називають кілька причин цієї затримки. Перша, те, що наразі остаточні списки першокурсників формують до 10 вересня. До цього часу студент має право змінити навчальний заклад або форму навчання. Другою причиною називають недостатній рівень організованості ректорів вишів.

"У зв’язку з цим, зараз підготовлені зміни до порядку замовлення студентських квитків. Де в одному з пунктів зазначено, що персональна відповідальність за замовлення і видачу студентських квитків покладається на керівників вищих навчальних закладів. За наявності такого запису тоді керівник може бути притягнутий до відповідальності", - пояснив телеканалу UBR директор департаменту Міносвіти і науки Ярослав Болюбаш.

Теги: минобразования вузы ubr студенческие билеты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 962