У видавництвах, які виконують державне замовлення з видання підручників для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів, триває підготовка оригінал-макетів. Відповідно до плану-графіку видання та доставки підручників, до кінця квітня планується розпочати їх друк, а до середини серпня 2012 року – завершити доставку до книжкових баз обласних управлінь освіти і науки. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Зокрема, вирішено питання забезпечення школярів електронними версіями підручників. Вперше у договорах на видання підручників для учнів 1-2-х класів ЗНЗ передбачено зобов’язання видавництв розмістити електронні версії на власних офіційних веб-сайтах.

Табачника поймали на лжи о русскоязычных школах

"Раніше, при укладанні договорів з видавництвами, така позиція не передбачалася, оскільки необхідність розміщення електронних версій підручників у мережі Інтернет не виникала", - прокоментував нововведення перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський.

Украинцы будут учить китайский

"Щоб розмістити текст будь-якого підручника, навіть на сайті МОНмолодьспорту, необхідно вирішити низку питань, пов’язаних з дотриманням авторських прав на твір. Починаючи з цього року, відповідно до договорів, укладених з видавництвами на виконання державного замовлення з видруку підручників, також діятимуть зобов’язання розміщувати електронні версії на власних веб-сайтах", - поінформував Святослав Серебрянський.

Зазначимо, що у 2012 році, окрім запланованого видання підручників для учнів 1 класу ЗНЗ, здійснюватиметься додаткове видання підручників для старшокласників. Це дозволить стовідсотково забезпечити учнів підручниками незалежно від зміни контингенту впродовж п’яти років.

Теги: образование школа учебники
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1923