Члени комітету Верховної Ради з питань науки і освіти підтримали пропозицію Міністра МОНмолодьспорту Дмитра Табачника стосовно направлення урядового законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (№9587 від 13.12.2011) на розгляд парламенту у першому читанні. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Законопроект, серед іншого, пропонує посилити роль місцевих органів виконавчої влади в управлінні системою ПТО, заявив Міністр, доповідаючи на засіданні Комітету ВР і наголосив, що документ "підсумовує пропозиції та прохання абсолютно всіх місцевих органів виконавчої влади та працівників професійно-технічної освіти" і враховує міжнародний досвід.

Янукович занялся внешкольным образованием

За його словами, це один з небагатьох законів, який був підтриманий кожною регіональною адміністрацією і кожним головним управлінням освіти усіх 27 регіонів України.

Дмитро Табачник розповів про проведений у Львівській та Харківській областях і місті Києві експеримент, де розпорядчі, управлінські функції та фінансування закладів ПТО передано місцевим органам влади. "Висновки однозначні: і Львів, і Київ, і Харків підтверджують позитив", - сказав він.

Міністр нагадав, що у 2011 році 135 закладів ПТО фінансувалися з Держбюджету, 781 – з місцевих бюджетів, зауваживши: "Проте, функції фінансування органів ПТО місцевими органами влади без регулювання діяльності, - малоефективний спосіб управління".

Дмитро Табачник підкреслив: "Кабінет Міністрів у межах цього закону підтримує передачу, делегування окремих повноважень місцевим держадміністраціям".

Теги: студенты образование профессии табачник
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1288