Профільне відомство досі не затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання, що мають використовуватися укладачами тестових завдань у процесі підготовки тестів ЗНО 2013 року.

Реєстрація на пробне ЗНО-2013 розпочнеться 1 листопада

Нагадаємо, що у відповідності до програм ЗНО має бути визначений зміст тестів у 2013 році. Також програмами ЗНО користуються абітурієнти, які готуються до тестування з певного предмета.

Зважаючи на те, що програми ЗНО розробляються та затверджуються Міністерством освіти, в Українському центрі оцінювання якості освіти обіцяють опублікувати їх одразу після затвердження.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання затверджуються щорічно, минулого року програми ЗНО були затверджені в середині липня.

Як відомо, у 2013 році учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скласти до 4 тестів з 11 навчальних предметів на вибір. До переліку ЗНО-2013 додано світову літературу.

Стати студентом буде складніше

Також з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у березні, регіональними центрами оцінювання якості освіти буде проведено пробне тестування. Реєстрація на пробне ЗНО-2013 розпочнеться 1 листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минобразования образование вно вступительная кампания
Источник: Освіта.ua Просмотров: 1440