Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Як вплинуть труднощі перекладу на результат ЗНО з біології?

Тестування з біології завершувало програму проведення основної сесії ЗНО у 2012 році. Зовнішнє оцінювання було проведено у четвер 7 червня, участь у ньому взяли 105 тисяч абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту з біології, учасники зможуть отримати 86 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з біології див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

Перебіг ЗНО-2012: аналіз та рекомендації

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти розпочав оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вже оголошені результати ЗНО з хімії, російської мови, географії, математики та всесвітньої історії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: образование вно
Источник: Освіта.ua Просмотров: 3558