Завершився термін подання реєстраційних документів від абітурієнтів, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2013 році, повідомляє Освіта.ua.

Програми ЗНО оприлюднюватимуть за півтора року

Цього року реєстрація майбутніх учасників ЗНО тривала впродовж двох місяців. Регіональні центри оцінювання якості освіти ще продовжують обробку надісланих абітурієнтами реєстраційних документів.

Абітурієнтам, які успішно пройшли процедуру реєстрації, має бути надіслано реєстраційну картку абітурієнта, бланк сертифіката та інформаційний бюлетень присвячений ЗНО-2013. Згодом для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка.

Ті абітурієнти, які отримали відмову в реєстрації, мають не пізніше 19 березня, повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови.

Також, до 19 березня вже зареєстровані учасники ЗНО, у разі необхідності можуть внести зміни до реєстраційних даних. Для цього, крім нового комплекту реєстраційних документів, до регіонального центру оцінювання необхідно надіслати отриманий раніше Сертифікат.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що для участі у ЗНО уже зареєстровано більше 260 тисяч учасників. Зважаючи на традиційну активність абітурієнтів у останні дні реєстрації та час необхідний для обробки документів, в УЦОЯО очікують, що загальна кількість зареєстрованих учасників складе більше 300 тисяч абітурієнтів.

"Зважаючи на значне підвищення активності абітурієнтів щодо подання реєстраційних документів сподіваємося, що наші очікування справдяться", - зазначила директор Центру оцінювання Ірина Зайцева.

Також вона повідомила, що частка випускників минулих років відносно загальної кількості зареєстрованих учасників становить близько 18%.

Відповідно до календарного плану проведення зовнішнього оцінювання у 2013 році, абітурієнти ще мають три місяці для підготовки до тестування з обраних предметів. Основна сесія ЗНО розпочнеться 3 червня проведенням тесту з хімії.

Міносвіти не скасовуватиме ЗНО - Табачник

Ті з абітурієнтів, хто вирішив ознайомитися з умовами проведення ЗНО та зареєструвався для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, проходитимуть його 23 та 30 березня.

Нагадаємо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 11 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, світової літератури, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: регистрация образование вно
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1861
Загрузка...
Загрузка...