ДП "Інфоресурс" 28 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Горант плюс" на виготовлення золотих та срібних медалей на загальну суму 536 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Замовлено 15900 золотих медалей "За високі досягнення у навчанні" та 5900 срібних "За досягнення у навчанні". Середня вартість медалі склала близько 25 гривень.

Де безкоштовно здобути освіту за кордоном>>>ВІДЕО

Золота медаль "За високі досягнення у навчанні" має вигляд диску діаметром 40+1 мм з буртом по колу та вушком у верхній частині. Золота медаль виготовляється з латуні Л-63 товщиною 2,5+0,2 мм, методом карбування з наступним електрополіруванням. Міцний поверхневий шар жовтого кольору з нітриду титана нанесено методом вакуум-плазмового напилення. Срібна медаль "За досягнення у навчанні" виготовляється цього ж розміру і з цього ж металу методом карбування з наступним електрополіруванням.

Читайте также: Для проведения ВНО не хватает 22 млн

На лицевій стороні медалі рельєфно зображена жінка у національному вбранні, яка сидить і тримає у лівій руці розгорнуту книгу, а у правій – вінок з лаврового листя. На передньому плані розташоване зображення глобусу та глечика з олівцями і пензлями. Композиція символізує єдність природничих наук, мистецтва та літератури, необхідність самовідданої праці для досягнення успіхів у будь-якій справі, а також велику і гуманну роль вчителя у справі формування людини як особистості.

Читайте также: Табачник поднял проходной балл в вузы

По обводу медалі у верхній частині напис "За високі досягнення у навчанні". На зворотній стороні медалі нанесено зображення малого гербу України. Під ним розташована рельєфна стрічка з написом в центрі Україна.

В комплект до золотої медалі входить ткана муарова стрічка довжиною 1000 мм кольорів національного прапору України. Медаль разом з тканою муаровою стрічкою упаковується в прозорий поліетиленовий пакет розміром 10х6 см.

Читайте також: На навчання чиновників дали чверть мільйона

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: образование медали выпускники
Источник: наши деньги Просмотров: 8913