У Міносвіти повідомили, що процес погодження правил прийому завершено, у зв'язку з чим упродовж понеділка навчальні заклади мають оприлюднити їх на власних сайтах.

Вступна кампанія-2013: Аналіз Умов прийому до вузів

Процес погодження правил прийому навчальних закладів профільним міністерством тривав протягом двох тижнів.

У зв'язку із завершенням строків погодження, Міністерство освіти звернулося до керівників ВНЗ з проханням розмістити на офіційних сайтах навчальних закладів правила прийому у 2013 році до 18.00 години 10 грудня 2012 року.

Правила мають бути розміщені з метою ознайомлення з ними майбутніх абітурієнтів.

Нагадаємо, правила прийому всіх вищих навчальних закладів мають містити перелік напрямів підготовки, за якими навчальний заклад оголошує прийом на навчання, ліцензовані обсяги за кожним напрямом підготовки, порядок і строки прийому заяв, порядок проведення вступних екзаменів, порядок обчислення конкурсного бала вступника, перелік конкурсних предметів за спеціальностями із зазначенням профільних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікати ЗНО тощо.

Как будет проходить тестирование на ВНО 2013

Як повідомлялося раніше, реєстрація на ЗНО 2013 року розпочнеться 4 січня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: вузы образование вступительная кампания
Источник: Освіта.ua Просмотров: 1768
Загрузка...
Загрузка...