На факультети економіки і права подали найбільше документів у перший день роботи приймальних комісій. Кажуть у самих вишах. Освітяни очікують, що цьогоріч буде великий недобір студентів на природничі та технічні спеціальності, які не популярні серед молоді.

Цьогоріч приймальні комісії у всіх вишах працюватимуть місяць, а не два тижні, як у 2010-му. Тому величезних черг не виникатиме. До того ж, роботи у працівників стане менше. Адже скоротилася кількість абітурієнтів. Якщо торік їх було 338 тисяч, то зараз - лише 195.

"Я думаю, що буде більш спокійною, тому що уже буде менше людей, ось, ну і в минулому році також були окремі батьки, які створювали тиск, а у цьому році такого немає. Ну поки що", - повідомила телеканалу UBR Марія Думанська, працівник Приймальної комісії НУКМА.

У Києво-Могилянській академії у перший день вступної кампанії ажіотажу не було. Документи подали лише 120 абітурієнтів. А торік - близько тисячі.

"Проблема, яка може просто виникнути для всіх приймальних комісій, для всіх вищих навчальних закладів, це в першу чергу, це те що зменшилась кількість абітурієнтів, ви знаєте майже в два рази, порівняно з минулим роком, і буде дуже велика конкуренція я так думаю, поміж особливо рейтинговими вищими навчальними закладами і очікуємо тут такого напруженого стану", - каже В'ячеслав Невінчений, керівник Приймальної комісії НУКМА.

Значного недобору студентів чекають на природничих і технічних факультетах. Як і торік, більшість абітурієнтів подає документи на правові та економічні спеціальності.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: вузы документы вступительная кампания ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4171
Loading...