Аби освоїти комп'ютерну грамоту, не обов'язково ходити до спеціальних шкіл. У Філіпінах цьому навчають у звичайнісіньких автобусах. Транспорт, який нашпигований технічним обладнанням, називається мобільним класом. До того ж учнів альма-матер на колесах розшукує сама. Щодня автобус їздить нетрями Маніли, а вчителі закликають безробітних та усіх охочий пройти безкоштовний курс із Хай-Теку.

Рехан Гонсалес, викладач:“За допомогою цього виду навчання, прості люди здобувають шанс вивчитися на компетентних технічних працівників. У майбутньому це допоможе нашим учням знайти хорошу роботу”.

Усередині - 27 комп'ютерів і безліч навчального матеріалу. ГрИзти граніт науки допомогають кваліфіковані спеціалісти. Підготовка триває 3 місяці, а рівень знань підкріплює сертифікат. За допомогою мобільних класів уряд Філіппін намагається розв"язати проблему безробіття в країні.

Шина Магдараог, домогосподарка: “Це корисно і для матерІв, адже все обертається обертається навкОло технологій і нам потрібно знати трохи більше, ніж готування їжі та прання. Ми повинні навчитися користуватися комп'ютером”.

Кількість мобільних шкіл зросте. Для деяких бідних філіппінців такі класи стануть альтернативою справжній освіті. Адже 15% дітей не ходять до школи через високу вартість навчання.

Теги: автобус технологии образование филиппины информатика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1092