Відповідно до графіку, процес погодження триватиме до кінця наступного тижня, після чого вищі навчальні заклади оприлюднять власні правила прийому абітурієнтів у 2013 році.

Вступна кампанія-2013: Аналіз Умов прийому до вузів

Правила прийому абітурієнтів до кожного вищого навчального закладу України розробляються відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, що затверджені міністерством на початку листопада.

Правила прийому всіх вищих навчальних закладів мають містити перелік напрямів підготовки, за якими вищий навчальний заклад оголошує прийом на навчання, ліцензовані обсяги за кожним напрямом підготовки, порядок і строки прийому заяв, порядок проведення вступних екзаменів, порядок обчислення конкурсного бала вступника, кількість місць у гуртожитку та умови надання місць вступникам, перелік конкурсних предметів за спеціальностями із зазначенням профільних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікати ЗНО тощо.

Відповідно до затвердженого графіку процес погодження правил прийому в Міністерстві освіти має бути завершено наприкінці наступного тижня, після чого вищі навчальні заклади мають оприлюднити їх з метою інформування абітурієнтів та громадськості.

Порядок реєстрації на ЗНО 2013 року

Нагадаємо, у Міністерстві освіти, посилаючись на результати перевірок роботи приймальних комісій, зазначають, що поширеним порушенням під час проведення вступної кампанії у 2012 році була саме невідповідність Правил прийому ВНЗ затвердженим Умовам прийому до вищих навчальних закладів України.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: вузы образование вно вступительная кампания
Источник: Освіта.ua Просмотров: 1685