Президент України Віктор Янукович відзначає значну активізацію культурно-гуманітарного співробітництва між Україною і Туркменистаном, яка стала можливою завдяки спільним зусиллям. Про це глава держави сказав у своїй заяві за підсумками українсько-туркменських переговорів, повідомляє прес-служба президента.

Яскравим прикладом такої роботи та "гідним внеском у подальший розвиток культурних зв'язків між нашими народами" Президент, зокрема, назвав проведені у квітні минулого року Дні культури України в Туркменистані.

Віктор Янукович висловив переконання, що Дні культури Туркменистану в Україні восени 2012 року також сприятимуть розвиткові культурних зв'язків між країнами.

Окрему увагу Президент звернув на інтенсивний розвиток двостороннього співробітництва у сфері освіти. Він зокрема зазначив: з кожним роком чимдалі більше туркменської молоді обирає для здобуття вищої освіти навчальні заклади України. "Сьогодні я підтвердив панові Президенту готовність української сторони розширити можливості підготовки туркменських студентів у наших вузах", - сказав В.Янукович.

За словами глави держави, Україна також має намір плідно співпрацювати з Туркменистаном у науково-технічній, медичній, спортивній, туристичній сферах.

Теги: украина образование туркменистан
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 916