Великий Брат дивиться за вами. І це не слоган відомого в усьому світі реаліті-шоу. Це реальне життя для учнів однієї зі шкіл в Ірані.

У цій школі від пильного ока батьків та адміністрації ніхто і нікуди не сховається. У приміщенні навчального закладу встановили телевізійне обладнання. Записи камер транслюватимуть прямо на комп’ютери, встановлені вдома в учнів. Як пояснили в адміністрації, це зробили не з метою стеження за дітьми, а для записування уроків вчителів та подальшого їхнього аналізу.

"Ці камери насамперед встановили для вчителів. Записуватимуть саме їхню роботу. З уроку, тривалістю 45 хвилин монтуватимуть матеріал на 15-17. Всі вчителі матимуть відкритий доступ до цих файлів. Так освітяни зможуть набагато ефективніше проводити роботу над власними помилками". – пояснив Пейман Солтані, директор школи.

Розраховуватися за такі послуги, щоправда, доведеться не самій школі і навіть не уряду Ірану. Витрати на встановлення та обслуговування камер лягли на батьківські плечі. Вони і платитимуть з власної кишені майже по 5 тисяч доларів за записи вчителів. Втім ніхто не скаржиться. Навпаки, мами й татусі задоволені нововведенням.

"Мені подобається. Я почуваюся ближче до своїх дітей. У мене їх троє. І тепер я знаю, чого саме їх навчають у школі", - розповіла Фарзане Мохамадіан, мати учня.

Наразі, відеоспостереження із трансляцією встановили в приватній школі. Втім, експеримент зацікавив уряд Ірану. Кажуть, якщо результатами будуть задоволені, почнуть розвивати відповідну програму на державному рівні. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: иран видеонаблюдение школа ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 692