Вчителі початкової школи будуть викладати основи інформатики та іноземні мови. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Про нову роботу вчителів заявив перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма під час наради ректорів вищих педагогічних навчальних закладів з питань підготовки педагогічних кадрів до роботи в умовах запровадження нових стандартів середньої освіти.

Євген Суліма наголосив, що у зв’язку із затвердженням Урядом нових державних стандартів початкової загальної освіти та базової і повної загальної середньої освіти підготовка вчителя вимагає принципової корекції.

"Предметом сьогоднішньої зустрічі є обговорення проблеми нового наповнення змісту вищої педагогічної освіти. Це питання на сьогодні постає гостро, адже присутнім відомо, що Державний стандарт початкової загальної освіти запроваджується вже з 1 вересня 2012 року", - підкреслив перший заступник Міністра.

За словами Євгена Суліми, невідкладним завданням вищих педагогічних навчальних закладів є забезпечення підготовки вчителя початкових класів до викладання нових предметів: "Сходинкам до інформатики", "Я у світі", іноземним мовам та природознавству.

Також перший заступник Міністра звернув увагу на характерну особливість стандарту – водночас із предметною підготовкою, за роки здобуття загальної середньої освіти діти мають оволодіти ключовими компетентностями.

Окрім того, Євген Суліма зазначив, що "не можна оминути увагою необхідність врахування вимог зазначених стандартів початкової загальної освіти і загальної середньої освіти до підготовки вчителя при розробленні нової Концепції розвитку педагогічної освіти, роботу над якою розпочато у міністерстві".

Теги: образование учителя школа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2293