З 20 березня до 4 квітня 2012 року проведено перший етап (районний, міський) Національного Кубка шкільного футболу Євро-2012, в якому взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів.

Статистична звітність, своєчасно отримана від 27 територіальних одиниць, дозволила з впевненістю констатувати, що заходи відбулися на високому організаційному рівні, з залученням фахівців, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, громадських діячів. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

У першому турі взяли участь майже 10 тисяч шкільних команд, близько 180 тисяч учасників виборювали право представляти свій навчальний заклад у наступних стартах. За олімпійською системою відбулися близько 8 тисяч футбольних зустрічей, які визначили 627 переможців районних та міських змагань.

Наймасовішими за кількістю команд, які взяли участь у змаганнях, стали: Донецька область - 890 команд, Дніпропетровська - 554 команди, Харківська - 505 команд, Одеська - 484, Львівська - 479 команд.

В Севастополе закрыли единственную украинскую школу

За кількістю учасників змагань: Донецька область - 20868 спортсменів, Одеська - 11478, Дніпропетровська - 9972, Львівська - 9580, Харківська - 8927.

Змагання відбувалися на спортивних майданчиках шкіл, стадіонах ДЮСШ, кращих стадіонах районів та міст. Незалежно від результату виступу всі учасники змагань отримали грамоти за підписами Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та президента Федерації футболу України Григорія Суркіса.

Водночас Комітет ФВС МОНмолодьспорту вніс пропозицію щодо відзначення команди-переможниці Національного Кубка шкільного футболу

Теги: образование школьники евро 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1105