Міні еко-система у квартирі чи офісі. Акваріуми здобувають все більшу популярність серед українців. Зрештою, вони стали незмінним атрибутом дизайнерських інтер’єрів. Круглі та пласкі; з рибками, раками і навіть креветками – кожен обирає на свій смак та, звісно ж – гаманець.

Акваріум можна купити вже готовий, або ж замовити необхідного розміру. Фахівці допоможуть підібрати форму. Чи не найбільшою популярністю нині користуються так звані нано-акваріуми. Вони досить маленькі – розраховані всього на кілька літрів води. Як правило, мешкають там або мініатюрні рибки або креветки. Для офісів клієнти обирають солідніші, там мешкають переважно хижаки. Акули-челенджери, скати та піран’ї – доглядати за ними досить легко. Останніх годують навіть обробленим м’ясом. Якщо вам подобаються мирні – купуйте неончиків, скалярії чи золотих рибок. На них витратите від 4гривень. А ось на сам акваріум доведеться розкошелитися.

"Під замовлення акваріум від 5 тисяч гривень до 45-50. Десь так. А купувати просто стандартний акваріум від 500 гривень... тобто більш-менш уже великий - 500-1000 гривень і до 15 тисяч", - каже генеральний директор спеціалізованого магазину Оксана Бойко.

Доглядати за еко-системою можна самотужки. Утім, за потреби це зроблять і спеціальні служби. Фахівців варто викликати два або три рази на місяць – усе залежить від кількості рибок та розмірів акваріуму. Подібне наведення ладу коштуватиме в середньому 250 гривень.

"Это смена воды 20-30%, сифонится грунт, как мы дома пылесосим свои ковры. То есть, уборка грунта идёт, чистка фильтра, смена фильтрующих материалов в фильтре. Это чистка стекла, чистка декорацій", - розповідає Євген Уставщиков, продавець-консультант.

У жодному разі не заселяйте акваріум густо. Якщо це хижаки – купуйте із розрахунку 10 літів води на одного мешканця. Крім того, не забувайте вчасно годувати. Адже підводні красені також хворіють. А за доброго догляду радуватимуть око до 7 років. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr аквариумы интерьер. офис
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1969