Випивати не модно. Та й безперспективно. Нові тренди корпоративної політики поступово захоплюють офіси. Працівникам не дозволяють братися за чарку під час трудового дня. Але українці таки примудряються.

Сергій у свої 27 спиртного взагалі не вживає. Каже - просто не смакує. Ще студентом довелося випити - не сподобалося. Та й святкувати в компанії це не заважає. Заядлим пиякам приклад показує. 

Сергій Лазебник, не вживає алкоголь: " Вы знаете очень интересно наблюдать за людьми, которые как бы под градусом, как выговорите, что-то на мобильный подснять и на утро когда все собираются после тяжелых  празднований, показать и посмеяться - довольно потешно и многие даже находят в том позитив, что я не пью и могу рассказать что было сними и что они творили".

С 1 марта в Украине подорожает водка

Під час роботи пити - зась. Навіть у дні народження або під час корпоративів. За словами Сергія, його колеги можуть дозволити собі чарку лише після завершення трудодня. Правило роботодавця.  До випивки у розпал праці абсолютно спокійно ставляться лише в десятій частині компаній. Портал із пошуку роботи провів опитування.

Водночас понад 70 відсотків білих комірців на роботі охоче випивають. Приводи традиційні - дні народження, корпоративи, укладання угод і навіть переговори. Але про міру не забувають.  У Всесвітній організації охорони здоров’я прописали так звані денні дози алкоголю, які нібито прийнятні для здорової людини. Тож шампанське чи вино - не більше бокала за день. Найміцніших напоїв - максимум 60 мілілітрів. А пива - тільки пляшку. І тут спрацьовує гендерна відмінність . Жінкам, аби не згубити здоров"я, усі дози радять ділити, мінімум, навпіл.

Олена Непрозвана, журналіст : " Якщо вірити міжнародним експертам, безпечна доза алкоголю - менше пляшки сухого вина на тиждень, тай то за умови  якщо 2-3 дні в неділю взагалі не вживати спиртного. Натомість радять випити соку,  приміром виноградного".

В умілих руках горілка - ліки, у невмілих - оковита

Випивати, тим більше на роботі, нині не модно, пояснюють фахівці. Структури, що прагнуть до бізнесового олімпу, усіляко заохочують працівників до здорового способу життя. Мовляв, алкоголь вбиває розумову активність і пригнічує творчі здібності.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа водка праздник
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1373
Загрузка...
Загрузка...