Володіти розумними телефонами, як з'ясувалося, не такий вже мудрий вчинок. Вони дають можливість подорожувати по просторах інтернету, слухати музику і перевіряти пошту, однак в остаточному підсумку ці гаджети перетворюють людей в трудоголіків.

Как работать на два часа меньше

Нове дослідження довело, що регулярне звернення до смартфону або планшету додає цілих дві години в робочий тиждень власника. Окреме дослідження, проведене американським бюро подорожей, виявило, що більше половини людей, перебуваючи у відпустці, будуть перевіряти електронну пошту і телефонувати в офіс.

Залежність від роботи і неможливість відключити свій телефон навіть на пляжі курорту викликана підвищеною нестабільністю на робочих місцях, а також наявністю вільного доступу в інтернет за допомогою новітніх гаджетів: смартфонів і планшетів.

Дослідники виявили, що люди працюють додаткові 460 годин на рік у середньому, поки вони відповідають на електронні листи на своїх мобільних телефонах. Більше 90% офісних працівників мають електронну пошту на телефоні, а третина перевіряє її більш ніж 20 разів на день.

Майже кожен десятий проводить до трьох годин на день за межами офісу, перевіряючи пошту на смартфоні і відповідаючи на неї. Ті, хто не має можливості зробити це на телефоні, працює за домашнім комп'ютером.

Деякі працівники зізнаються, що вони доступні 24 години на добу, а дві третини і зовсім перевіряють робочу електронну пошту перед тим, як відправитися спати. І більше третини навіть прокидаються по ночах, щоб відповісти на листи.

Как нужно работать, чтобы стать успешным топ-менеджером

Першу перевірку в середньому люди здійснюють між 6 і 7 ранку, а остання перевірка відбувається між 11 і 12 ночі. У підсумку, чим більше людина доступна, тим більшого від нього чекає роботодавець.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: смартфон работа рабочий день
Источник: http://svit24.net Просмотров: 794