Жити на роботі може бути... приємно. Українські компанії вигадують усе нові стимули, щоб мотивувати персонал краще працювати. Вони перетворюють офіси на величезні кімнати креативу та розваг і навіть на сімейні гніздечка. А ще - вітають рідних своїх підопічних зі святами.

На роботу ... в домашніх капцях. Ні, не через неуважність. А для дотримання дрес-коду.  Вітчизняні компанії розробляють для співробітників емоційні стимули.  Один із таких - створення сімейної атмосфери в офісі.

Довольны ли украинцы работой HR-менеджеров своей компании

Наталія Бровченко, співробітниця порталу з підбору персоналу : " Люди приходят на работу, зубные щетки, отдельное помещение для принятия душа, комната отдыха, плей- стейшн и так далее. Т. е. это такая расслабляющая обстановка, которая также приносит колоссальный эффект. Потому что людям, которые, например программисты, необходимо переключаться с задачи на задачу, и для этого необходим отдых".

У деяких офісах навіть дозволяють їздити на роликах і самокатах. А також  купують на компанію велосипеди для прогулянок парком в обідню перерву. Є фірми, що облаштовують для співробітників барні стійки, за якими пригощають безалкогольними коктейлями, фіточаями та горіховими міксами для поліпшення розумової діяльності. Така прогресивність переважно у сферах ай-ті-технологій та розваг. Інші можуть потішити персонал приємними дрібничками.

Работа мечты: Самые лучшие профессии в мире

Анна Тонкова, фахівець із підбору персоналу управляючої компанії : " Есть какие-то похвальные доски, какие-то грамоты, которые вручают, символические, конечно, с какими-то даже юмористическими картинками в виде Супермена и так далее. Благодарственное письмо родителю сотрудника отправляли. Родитель был, конечно, очень сильно удивлен, но это, действительно не так часто встретишь,  это было очень приятно".

А ще для співробітників купують незвичайні солодощі, чай та каву, враховуючи смакові вподобання кожного.  Часто за успішну реалізацію важливих проектів влаштовують навіть корпоративні уїк-енди.

Как найти работу мечты: примеры самых креативных резюме

Наталія Бровченко, співробітниця порталу з підбору персоналу : " Выбирают эмоциональные подарки. Например, такие как полет на воздушном шаре, прогулка на яхте, поездка вдоль какой-то живописной реки. Это очень сильный эффект тимбилдинга, потому что люди  проживают эти эмоции вместе".

Такі поїздки не лише згуртовують колектив, а й підвищують працездатність. Вони також можуть стати чудовим замінником відпустки у періоди напруженої роботи.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа жизнь на работе работники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2385
Загрузка...
Загрузка...